UPC MAX kino zve tento čtvrtek na projekci filmu Jana Hřebejka Zahradnictví: Rodinný přítel

Již tento čtvrtek, 12. července, bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán první film trilogie Jana Hřebejka nominovaný hned na čtyři České lvy za rok 2017 Zahradnictví: Rodinný přítel. Areál letního kina bude otevřen od 20.30, samotné promítání bude zahájeno se setměním. Již třetí ročník UPC MAX kina nabídne i letos každý čtvrtek to nejlepší z české hrané a animované tvorby za loňský rok divákům zcela zdarma.
Zahradnictví Rodinný přítel
Zahradnictví Rodinný přítel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Filmová trilogie Zahradnictví se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky (1999). Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů. Rodinný přítel je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.*

U vstupu na promítání filmu obdrží každý návštěvník jablečný cider Kingswood a Halls Spearmint. Společnost UPC si pro diváky připravila neperlivé vody, multikino CineStar zase nabídne chutný popcorn ve stánku. Diváky osvěží také lahodné zmrzliny od společnosti Globus. Na místě bude probíhat registrace do věrnostního programu Centra Černý Most, které poskytuje mnoho výhod i zábavy. Ve VIP zóně se pak na každém promítání návštěvníci mohou těšit na B-smart od KFC, ochutnávku z Bageterie Boulevard i bylinné vody od bistRAWveg.

Do konce srpna také probíhá hlasování o divácky nejoblíbenější film roku 2017, který následně získá MAX Cenu 2017 z dílny Aleš Zvěřina & studio AZ-Design. Diváci tak mohou každý den hlasovat pro jeden nejoblíbenější film z desítky promítaných v UPC MAX kině.

Kompletní program UPC MAX kina 2018:

UPC MAX kino_program
UPC MAX kino_program

Prostory UPC MAX kina budou pro veřejnost otevřeny vždy ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, Kiss radio, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

Změna programu vyhrazena. Více informací naleznete na www.upcmaxkino.cz.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

*Zdroj: CinemArt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama